Joola klub, viac informácii...
 

Stoly

Exteriérové stoly

Aluterna

Cena:  629,00 €

6 mm hliníkový plastový hrací povrch odolný proti poveternostným vplyvom
Rýchla 20-minútová montáž
Dvojité uzamykacie zariadenia a 4 uzamykacie kolieska 15 cm na polovicu pre zvýšenie bezpečnosti počas prepravy a skladovania
Kovový podvozok s práškovým nástrekom s nastaviteľnými vyrovnávacími nožičkami
Vyhovuje európskym normám (EN 14468-1 D)

JOOLA Outdoor J200A

Cena:  579,00 €

Stôl je vybavený mnohými praktickými funkciami, ktoré z neho robia optimálny stolný tenisový stôl pre vonkajšie použitie. Transportný systém s 8 kolieskami na cca. 7 cm valčeky umožňujú jednoduché a flexibilné presúvanie kompletnej konštrukcie. Kolieska sú uzamykateľné a pomáhajú tak zaistiť bezpečnosť a stabilitu. Povrch stola s hrúbkou 6 mm vyrobený z hliníkového kompozitného materiálu je lakovaný prepracovaným procesom a svojim rovnomerným odskokom loptičky stanovuje štandardy z hľadiska vonkajších herných vlastností. Zábava pri stolnom tenise je tak zaručená - či už s priateľmi, alebo v režime sólo hrania zložením jednej polovice stola do podávacej polohy. Výškovo nastaviteľné nohy stola zaisťujú rovnú hraciu plochu. Stôl na stolný tenis sa dá jednoducho zložiť len za 15 minút a s priloženou súpravou siete odolnej voči poveternostným vplyvom sa môže hra ihneď začať.

Vynikajúce herné vlastnosti spojené s módnym štýlovým dizajnom prinášajú zábavu so stolným tenisom s JOOLA Outdoor J200A do vášho domova, na vašu terasu a do záhrady!

JOOLA OUTDOOR RALLY TL

Cena:  529,00 €

Je kvalitný stolnotenisový stôl, ktorý bol špeciálne vyvinutý pre celoročné vonkajšie použitie a do všetkých poveternostných podmienok a terénov. Hrací povrch stola je zo 6 mm hrubej hliníkovej kompozitnej dosky spĺňajúci tie najvyššie nároky na vonkajšie stoly. Odskok loptičky je rovnomerný a tým je zárukou zábavy pri stolnom tenise. Vychutnajte si hru s priateľmi alebo cvičte osamote sklopením polovice stola do polohy podávania. Nohy stola sú výškovo nastaviteľné a súčasťou balenia je sieťka na stolný tenis odolná voči poveternostným vplyvom. JOOLA OUTDOOR RALLY TL sa dá jednoducho zložiť za 15 minút a svoj prvý zápas môžete začať na terase alebo vo vašej záhrade!

EXTERNA watherproof

Cena:  1 199,00 €

* Stôl vyrobený z vlákien vystuženého polyesterom
* Veľmi rovný povrch pre dokonalé podmienky pre hranie
* Absolútne odolné voči vplyvom počasia - odolné proti mrazu, teplu, UV žiareniu a teplotným výkyvom
* Pevný podvozok vyrobený z veľkej obdĺžnikovej rúrky žiarovo pozinkovanej
* Jednoduchá montáž nohy
* Vzhľadom na svoju veľmi pevnú konštrukciu, ideálne pre verejné priestory, školské ihriská, kempingy
* Tvrdá podložka nie je nutná, len rovinná
* Hmotnosť 128 kg
* Vyhovuje norme EN 14468-1 D

Momentálne nedostupné

CITY watherproof

Cena:  2 290,00 €

Materiál pieskovo-akrilátová zmes. úplne odolný voči poveternostným podmienkam, rozoberateľný, podvozok zo žiarovo pozinkovanej ocele. Váha 190 kg.

 
Na začiatok strany