Joola klub, viac informácii...
 

JOOLA je svojou výrobou na poprednom mieste v Európe aj v ponuke svojich produktov pre širokú skupinu ľudí ktorí stolný tenis hrajú pre oddych, zo zábavy, na školách v centrách voľného času a podobne, ako rekreačný šport pre spestrenie svojho športového vyžitia. Výroba vysokokvalitných výrobkov je podmienená s dlhoročnou spoluprácou so svetovými stolnotenisovými hráčmi. Kúpa kvalitnej stolnotenisovej rakety je aj vecou dôvery. Pre laika v tejto oblasti, je rozdiel medzi profesionálnou a hobby stolnotenisovou raketou takmer nebadateľný. Pred rokmi práve firma JOOLA zaviedla spôsob označovania pre túto triedu výrobkov, ktoré potom prevzalo aj niekoľko ďalších výrobcov. Rozdiel v označovaní je u stolnotenisových rakiet značky JOOLA len v označení skupiny užívateľa, ktorý začína písmenom -  "B" (Beginner - začiatočník) a ďalšie zatriedenie je podwľa technických hodnotení, pre ktoré sa záujemca môže rozhodnúť.
Prostredníctvom vyobrazenia a textu, ktoré nájdeme na prednej strane a rube rakety, si už pri kúpe vieme zistiť podrobné informácie o vlastnostiach výrobku.

Kategória rakety podľa triedenia B/L/A/S/C

Logo medzinárodného združenia (ITTF) (certifikovaný výrobok)
Vlastnosti podľa - Tempo (rýchlosť), Effet (rotácia), Kontrolle (kontrola)
Logá technológii a technických riešení použitých pri výrobe:
Starostlivo vybraná kombinácia produktov a špeciálne techniky lepenia poskytujú maximálnu citlivosť loptičky a vysokú rýchlosť
Ergonomické vyhotovenie rúčky rakety vyvoláva pocit, akoby sa raketa stávala prirodzeným predĺžením Vašej ruky.
Priečne vlysky v držiaku stolnotenisovej rakety tlmia vibrácie, čím odozva kontaktu s loptičkou je jednoznačne citeľná.
Pozdĺžne vlysky v držiaku stolnotenisovej rakety spôsobujú jej odľahčenie, čím nastáva posun jeho ťažiska. Týmto získame lepšie úderové vlastnosti, zvýšenú energiu úderu a lepšiu kontrolu nad loptičkou.
Vložením šciálnej vrstvy do držiaku stolnotenisovej rakety dosiahneme útlm vibrácií, čím sa zvýši kontrola nad loptičkou.
Zvláštne vnútorné vrstvy (viditelné aj podla farieb) a špeciálna technika lepenia spoločne zvyšujú účinnú plochu úderov, čím narastá kontrola nad loptičkami bez zvýšeného fyzického nasadenia.

       
Rakety - (kategórie)  Herné skúsenosti Motivácie
 B 
Začiatočník prvé kroky, bez akýchkoľ skúseností príležitostná hra pre zábavu
 L 
Laik prvý stupeň, nepravidelné, mierne skúsenosti nepravidelná hra, osobné športové vyžitie
 A 
Univerzálne badatelné pokročilejšie prvky hry pravidelnejšia hra, ctižiadostivý hráč
 S 
Šport nacvičená technika a taktika hry pravidelné tréningy, podnikové alebo klubové súťaže
 C 
Sťaže pravidelné tréningy, súťažný hráč pretekyRakety

B - rakety pre začiatočníkov | L - rakety pre mierne pokročilých | A - rakety pre pokročilýh | S - rakety pre športovcov | TT - sety

B - rakety pre začiatočníkov

JOOLA Set FAMILY Advanced

Cena:  49,90 €

So stolnotenisovým setom JOOLA FAMILY Advanced je rodinná zábava zaručená! Stolnotenisový set FAMILY Advanced pozostáva zo 4 rakiet na stolný tenis JOOLA a 4 loptičiek na stolný tenis, každá v bielej a oranžovej farbe. V praktickej a šikovnej taške nájdu všetky rakety a loptičky svoje miesto na uskladnenie.

Table Tennis Set DUO PRO

Cena:  42,90 €

Stolný tenisový set JOOLA DUO PRO, ktorý sa skladá z dvoch pálok na stolný tenis JOOLA MATCH PRO, troch loptičiek na stolný tenis JOOLA Tournament*** a praktického obalu na uloženie všetkého, je ideálny pre hráčov, ktorí majú svoje vybavenie vždy pripravené na súboj so svojimi súpermi. .

JOOLA Infinity CARBON

Cena:  109,90 €

Stolnotenisová raketa INFINITY CARBON od spoločnosti JOOLA je absolútnym prémiovým produktom. Zaujme svojim výkonom a kvalitným dizajnom. Vďaka technológii ERGO GRIP sa rukoväť obzvlášť pohodlne drží. Technológia VIBRO CONTROL zároveň generuje vynikajúcu spätnú väzbu loptičky a konzistentný výkon na celej ploche rakety. Výkon gumičiek JOOLA MICRON schválených ITTF je na absolútne prémiovej úrovni. Technológia PRO FRICTION gúm optimalizuje guľové spojenie a generuje maximálnu rotáciu. Karbón integrovaný v dreve zaisťuje neporovnateľnú dynamiku, pevnosť a stabilitu dreva. Zlatá kovová šošovka je absolútnym pútačom a dotvára ušľachtilý vzhľad produktu. Matný čierny obal slúži ako robustný obal na raketu. Neviditeľne integrovaný magnetický uzáver udržuje dizajn puzdra jednoduchý a elegantný. V obale je raketa INFINITY obklopená penou, a preto je optimálne chránená.

S INFINITY sa medze nekladú. Kvalitné a špeciálne vybrané materiály podporujú celý repertoár stolnotenisových úderov a umožňujú hru na absolútne špičkovej úrovni!

JOOLA CARBON SPEED

Cena:  39,00 €

Táto rýchla karbónová raketa na stolný tenis dodáva vašim útočným úderom silu a prieraznosť. Osvedčené, ITTF schválené gumy VIZON tiež umožňujú enormné hodnoty rotácie vďaka technológii SPEED DRIVE. Pozornosť bola venovaná obzvlášť vyváženej hustote špongie, aby sa vytvoril optimálny katapultový efekt. Technológia CENTRO BALANCE poskytuje rovnováhu v smere stredu rakety a zaisťuje tak obzvlášť pohodlnú manipuláciu. Výbavu dopĺňajú 3 loptičky, ako aj moderný obal na raketu. Preraďte sa do rýchleho pruhu – s novou Carbon Speed!

JOOLA ROSSI JR PRO

Cena:  24,90 €

JOOLA ROSSI JR PRO je špeciálne navrhnutá pre deti, preto má menšiu, tenšiu a pre deti pohodlnú rukoväť. Aby bolo možné zachovať rovnováhu čepele, čepeľ je mierne zmenšená. V dôsledku toho je JOOLA ROSSI JR PRO ideálnou detskou čepeľou.

JOOLA LINUS

Cena:  9,00 €

Plastová raketa vyrobená tak, aby zodpovedali požiadavkám na vonkajšie outdoor použitie. Disponuje vysokou úrovňou kontroly nad loptičkou, má špeciálnu povrchovú štruktúru. Raketa je robustná a ergonomicky tvarovaná.

JOOLA CARBON CONTROL

Cena:  29,90 €

Jednoducho ovládateľná hobby raketa. Ponúka maximálnu kontrolu, bez rušivých vibrácií. V kombinácii s 2,0mm Fiesta poťahom (ITTF schválený), ponúka maximálne potešenie z hry.

MATCH

Cena:  14,90 €

Stolnotenisová raketa so soft poťahom.
Rýchlosť: 65
Rotácia: 75
Kontrola: 91

dnu, Tramp, konkáv

JOOLA TEAM SCHOOL

Cena:  12,90 €

Stolnotenisová raketa so soft poťahom.

Rýchlosť: 60
Rotácia: 70
Kontrola: 95

dnu, Soft, rovná,

TWIST

Cena:  8,50 €

Stolnotenisová raketa pre začiatočníkov so soft poťahom.

Rýchlosť: 60
Rotácia: 60
Kontrola: 90

dnu, neznačkové, konkáv

COMBI

Cena:  7,00 €

Stolnotenisová raketa na prvé pokusy. Poťah s podkladovou špongiou, na jednej strane je vrubkovanie dovonka a na druhej dovnútra.

Rýchlosť: 55
Rotácia: 55
Kontrola: 95

von/dnu, neznačkové, konkáv

DRIVE

Cena:  5,50 €

Stolnotenisová raketa s podkladovou špongiou, s vrúbkovaním určená pre začiatočníkov.

Rýchlosť: 55
Rotácia: 55
Kontrola: 95

von, neznačkové, konkáv

BEAT

Cena:  6,90 €

Vrúbkovaný povrch poťahu bez podkladovej špongie vhodný pre začínajúcich hráčov.

Rýchlosť: 50
Rotácia: 50
Kontrola: 100

von, neznačkové, rovná

JOOLA TEAM JUNIOR

Cena:  16,90 €

Raketa vyvinutá špeciálne pre deti s certifikáciou ITTF, poťah TRAMP hrúbky 1,7 mm.

Rýchlosť: 65
Rotácia: 75
Kontrola: 91

konkávne

 
Na začiatok strany

L - rakety pre mierne pokročilých

MATCH LITE

Cena:  22,90 €

Stolnotenisová raketa JOOLA MATCH LITE je allround+ raketa s trochou extra rýchlosti, rotácie a pocitu kontroly. Zlepšite svoje základy a vylepšite svoje ťahy s Match Lite!

Rýchlosť: 86
Rotácia: 90
Kontrola: 91

Flared

MATCH PRO

Cena:  22,90 €

MATCH PRO od JOOLA ponúka hráčom raketu ktorá je určená na spin. Vďaka kombinácii gumy VIZON schválenej ITTF s technológiou Pro Friction a rukoväťou Ergo grip je raketa pohodlná a efektívna, pokiaľ ide o rotáciu a zrýchlenie lopty. Zlepšite svoju hru s JOOLA MATCH PRO!

Rýchlosť: 90
Rotácia: 93
Kontrola: 94

Konkav

Roskopf classic

Cena:  54,90 €

Allround súťažná raketka schválená s ITTF, 4YOU poťahom, vyhovuje hráčom, ktorí poznajú všetky základné techniky. Neuveriteľná horná guma z gumy 4YOU poskytuje extrémnu rotáciu v útočnej hre. Tento vysokokvalitný produkt sa výborne hodí na ťahy topspin. Špeciálna špongia v rukoväti absorbuje oscilácie a vibrácie, čím umožňuje väčšiu kontrolu pri spätných ťahoch.

Rýchlosť: 99
Rotácia: 77
Kontrola: 98

Rukoväť: Flared

 
Na začiatok strany

A - rakety pre pokročilýh

ROSSKOPF ATTACK

Cena:  22,90 €

Stolnotenisová raketa so soft poťahom, pre využitie výraznej technickej a taktickej hry.

Rýchlosť: 80
Rotácia: 85
Kontrola: 85

dnu, Fiesta, konkáv

JOOLA TEAM MASTER

Cena:  19,90 €

Allround-Schläger mit 1,5 mm TRAMP-Belägen. (ITTF)

Rýchlosť: 65
Rotácia: 75
Kontrola: 90

dnu, Tramp, konkáv

 
Na začiatok strany

S - rakety pre športovcov

VIVID Outdoor

Cena:  17,90 €

Stolnotenisová raketa JOOLA VIVID Outdoor je poveternostným vplyvom odolná raketa v modernom dizajne! Úchop outdoorovej rakety VIVID je veľmi pohodlný v ruke a dáva hráčovi za každých okolností pocit istoty. Vďaka špeciálnej povrchovej štruktúre je raketa obzvlášť odolná a schopná bez problémov generovať rotáciu. Raketa je dostupná vo farbách modrá a limetková. V kombinácii s outdoorovými loptičkami JOOLA je VIVID vynikajúci pre hru vonku kedykoľvek.

JOOLA Carbon X Pro

Cena:  79,90 €

JOOLA CARBON X PRO

JOOLA Carbon X Pro - špičková raketa na stolný tenis pre tie najvyššie nároky!

Uhlíková väzba integrovaná do čepele zaisťuje jedinečnú dynamiku a trvale vysoký výkon v celej čepeli. Výkon gumy Micron schválenej ITTF je na absolútne najvyššej úrovni a zaručuje zdvihy s maximálnou rýchlosťou odstreďovania +. Posuňte svoju hru na vyššiu úroveň s JOOLA Carbon X Pro.

Tvar rukoväte: flared

Spider Light

Cena:  66,00 €

Profesionálna raketa od JOOLY s 2.0 Infinity poťahom. Balzové jadro v čepeli ponúka skvelú kontrolu loptičky vo všetkých herných situáciách a dáva veľmi príjemný pocit z hry. Spider Light ponúka ideálnu kombináciu rýchlosti, rotácie a kontroly.

Spider

Cena:  58,00 €

Profesionálna raketa od JOOLY s 2.0 Infinity poťahom.
Kombinácia kvalitného dreva a novo-vyvinutého poťahu dávajú tejto rakete fantastickú kvalitu.

Soft, Infinity, Konkávne

MEGA CARBON

Cena:  69,90 €

Kvalitná Karbónová 5 hviezdičková raketa, poťah JOOLA 4 You, hrúbky 1,9 mm (ITTF certifikované).

Rýchlosť: 100
Rotácia: 95
Kontrola: 85

Soft, 4 YOU, konkáv
CARBON PRO

Cena:  49,90 €

Kvalitná Karbónová 5 hviezdičková raketa, poťah JOOLA 4 You, hrúbky 1,9 mm (ITTF certifikované).

Rýchlosť: 100
Rotácia: 95
Kontrola: 85

Soft, 4 YOU, konkáv

ROSSKOPF SMASH

Cena:  29,90 €

Stolnotenisová raketa JOOLA ROSSKOPF SMASH vyrobená z kvalitnej balzovej preglejky a jej povrch tvorí poťah JOOLA VIZION schválených ITTF. Táto stolnotenisová raketka je najvhodnejšia pre hráčov s rozpoznateľnou trénovanou technikou a s pravidelným tréningom. K raketke sú pribalené dve loptičky JOOLA ADVANCED TRAINING***.

Kvalita: 5 Stars
Rýchlosť: 93
Kontrola: 96

Rukoväť: Rozšírená (Flared)

JOOLA TEAM PREMIUM

Cena:  24,90 €

Raketa s 2.0 mm hrubou gumou (ITTF) pre ambicióznych hráčov.

Rýchlosť: 80
Rotácia: 85
Kontrola: 85

dnu, Teacher, konkáv

 
Na začiatok strany

TT - sety

JOOLA Set QUATTRO

Cena:  29,90 €

Stolnotenisový set JOOLA QUATTRO sa skladá zo 4 rakiet na stolný tenis a 10 loptičiek (5 bielych a 5 žltých). S praktickou úložnou taškou možno celý set ľahko uložiť.

JOOLA Set FAMILY

Cena:  26,90 €

So stolnotenisovým setom JOOLA FAMILY už nič nestojí v ceste rodinnému zápasu pre štyroch. Stolnotenisový set FAMILY sa skladá zo 4 stolnotenisových rakiet JOOLA SPIRIT a 5 loptičiek na stolný tenis, každá v bielej a oranžovej farbe. Všetky rakety a loptičky môžete uložiť do praktickej a šikovnej tašky.

Set Dou Carbon

Cena:  69,90 €

Súprava s 2 kvalitnými JOOLA Carbon Speed s karbónovou technológiou a 3 JOOLA Tournament*** loptičkami už nič nestojí v ceste súboju za tých najlepších podmienok. V priloženom puzdre na rakety JOOLA Set DUO CARBON sa dá všetko ľahko uložiť a prepraviť.

Set Rollnet Spin

Cena:  49,90 €

Súprava s 2 kvalitnými JOOLA Spin a 3 JOOLA Advaced ABS40+ *** loptičkami už nič nestojí v ceste súboju za tých najlepších podmienok. V priloženom puzdre na rakety sa dá všetko ľahko uložiť a prepraviť.

Set VIVID Outdoor

Cena:  34,90 €

JOOLA Set VIVID Outdoor

Outdoorový stolný tenisový set JOOLA VIVID s dvoma robustnými pálkami odolnými voči poveternostným vplyvom v modernom dizajne! Pogumovaná rukoväť outdoorovej pálky VIVID je veľmi pohodlná v ruke a dáva hráčovi za každých okolností pocit bezpečia. Priložené extra ťažké outdoorové lopty držia kontrolovanú trajektóriu aj v náročných veterných podmienkach a zvyšujú tak zábavu z hry. Vďaka špeciálnej povrchovej štruktúre je raketa obzvlášť odolná a schopná bez problémov generovať rotáciu aj vo vyššom veku. S obalom na raketu JOOLA Pocket Double je možné set kedykoľvek pohodlne prepravovať a skladovať. Vyberte si jednu z dvoch farebne oddelených rakiet a vyzvite súpera na vonkajší súboj!

SET BLACK - WHITE

Cena:  46,90 €

Súprava sa skladá z 2 kvalitných rakiet Colorato s rôznymi farebnými gumami na prednej a zadnej strane, ako aj 8 dvojfarebných loptičiek Colorato. Trendová raketa s rozšírenou rukoväťou ponúka vynikajúce herné vlastnosti a zaručuje veľa zábavy pri stole. Dvojfarebné gule zapadajú spolu s farbami rakiet a zlepšujú viditeľnosť rotácie pri každom výstrele.

Všetky položky sú súčasťou štýlovej série JOOLA Colorato pozostávajúcej z farebných rakiet na stolný tenis a farebných loptičiek na stolný tenis.

SET COLORATO

Cena:  44,90 €

Štílová sada pozostáva z 2 vysokokvalitných rakiet Colorato s rôznymi farebnými gumami na prednej a zadnej strane a 8 dvojfarebných guľôčok Colorato. Módna raketa so šikovnou rukoväťou ponúka vynikajúce herné vlastnosti a zaručuje veľa zábavy pri stole. Dvojfarebné loptičky sa prispôsobia farbám rakiet a zlepšia viditeľnosť rotácie pri každom údere.

Všetky predmety sú súčasťou štýlovej série JOOLA Colorato pozostávajúcej z farebných rakiet na stolný tenis a farebných stolných tenisových loptičiek.

Raketa 1:
Predná modrá, zadná ružová

Raketa 2:
Predné zelené, zadná oranžové

loptičky:
4 x modro-oranžová, 4 x zeleno-oranžová

SET MULTICOLOR

Cena:  16,90 €

Set štyroch stolnotenisových rakiet v štyroch rôznych farbách.
Ideálna pre detské narodeninové oslavy, návštevy na kúpalisku, grilovačky. Výrazné farby vyniknú na každom večierku ...

SET TAIFUN

Cena:  15,00 €

Cenovo výhodná súprava JOOLA Taifun s poťahom Teacher a s ochranným púzdrom na raketku POCKET

SET ROYAL SPIRIT

Cena:  11,50 €

Súprava pozostáva z dvoch raketiek, troch loptičiek a siete

SET JOOLA TEAM SCHOOL

Cena:  32,90 €

Stolnotenisový set JOOLA TEAM SCHOOL sa skladá zo 4 raketiek na stolný tenis a 4 loptičiek bielej a oranžovej farby. Set je uložený v praktickej úložnej taške.

SET DUO

Cena:  29,90 €

Sada obsahuje 1ks Match a 1ks Top raketku (obe ITTF TRAMP zrkadlový soft poťah) 3ks trojhviezdičkové loptičky.

SET ROSSI

Cena:  16,90 €

Set Rosskopf je ideálny ako pre začiatočníkov alebo pre hobby použitie. Súprava pozostáva z 2 raketiek na stolný tenis a 3 loptičiek JOOLA Advanced Training***.

 
Na začiatok strany